otevřeno po-pá na objednávku


NÁŠ TIP - Vermione HA35+

Vermione HA35+ je revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy. Protivráskový komplex Vermione, spolu s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, vitaminem E, kolagenem a dalšími podpůrnými látkami až ve výši 20,3% účinných látek v jednom krému, nabízejí jedinečný přípravek na českém trhu v boji proti stárnutí pleti.

Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek. Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť k produkci vlastního kolagenu.

Dlouhodobě navrací tváři, krku a dekoltu hebkost. Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizační účinky. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje její jemnost a elasticitu. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti od 35 let.

Hlavní složky přípravku tvoří Kyselina hyaluronová - hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky, Vitamin E - přírodní antioxidant, který zabraňuje stárnutí kůže i její suchosti a Hydrolyzovaný kolagen - působí v hlubších vrstvách kůže (vrstvy dermis a hypodermis), kde udržuje pevnost pokožky a obnovuje buňky. Tím přirozeně omlazuje a vyživuje pleť a redukuje vrásky.

Krém se aplikuje na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu ráno i večer.

Výrobek můžete zakoupit v našem e-shopu.

logo
logo