otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Dokonalá obnova poškozených vlasů

Když je vlas poškozen vlivy jako je barvení vlasů nebo tepelný styling, kutikula se začne trhat a nechá vnitřní část vlasu náchylnou k poškození. Poškození kutikuly nebo kůry je příčinou slabých, křehkých a lámavých vlasů. Když se kutikula na konci vlasového vlákna „opotřebuje“, vnitřní část vlasu zůstane nechráněna, a proto se kůra třepí a výsledkem jsou roztřepené konečky. Poškozené vlasy se snadno zacuchávají a obtížně rozčesávají.

Revoluční třífázové profesionální ošetření ALTERNA CAVIAR RepairX je speciálně určeno k regeneraci a obnově oslabených vlasů. Vyživující složení obsahuje jedinečnou směs nezbytných výživných látek a posilujících proteinů, která bojuje proti škodlivým vlivům dokonce i na mikroskopické úrovni. Tato jedinečná formule posiluje jednotlivá vlasová vlákna přímo zevnitř vlasu.Ošetření je složeno z následujících tří fází:

1. Clarifying Wash – bezsulfátový šampon odstraňuje nečistoty a usazeniny po stylingových přípravcích a kondicionérech. Hloubkově vlasy čistí a připravuje je na druhou fázi.

2. Reconstructing Créme – vyživuje vnitřní kůru vlasu nezbytnými živinami. Všechny šupiny a trhliny ve vnější vrstvě kutikuly jsou zaplněny proteinovou výplní – vlasové vlákno se tak doslova zcela oživí. Vnitřní kůra a vnější kutikula k sobě pevně přimknou a díky tomu zůstanou „šupinky“ vlasu uhlazené.

3. Protein Shield – uhlazuje a posiluje vrstvu kutikuly pomocí dlouhotrvající ochranné bariéry, která posiluje vlasové vlákno a poskytuje intenzivní ošetření, vyšší pružnost a výjimečnou ochranu barvy. Chrání také před dalším poškozením vlasů.

Vlasová kosmetika ALTERNA CAVIAR RepairX pro dokonalou obnovu poškozených vlasů obnovuje vlasy tím, že zaplňuje mezery a trhliny v kutikule. Zaceluje a uhlazuje vlasová vlákna a tak přetváří povrch vlasů. Zanechává vlasy regenerované do plného zdraví bez známky poškození - navrací vlasům mladistvé panenské zdraví. Jednotlivé šupinky kutikuly jsou uhlazené a znovu vytvářejí zrcadlící povrch. Vlasy jsou zářivě lesklé a zcela regenerované.

Bližší informace o regeneračním ošetření ALTERNA CAVIAR RepairX naleznete v našem Magazínu krásy Kleopatra.

logo
logo