otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Stylingové přípravky GHD


GHD Style Heat Protect Spray
- ochranný sprej proti tepelnému poškození
Systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System Vám pomůže dosáhnout dokonalého úcesu za použití vysokých teplot, ať už chcete použít svůj Styler nebo jiný stylingový přístroj pracující s vysokou teplotou. Díky tomuto lehkému spreji budou vlasy hebké na dotek i na pohled. Sprej je nepostradatelným pomocníkem, pokud upravujete vlasy pomocí stylingových přístroju pracujících s vysokou teplotou a nepoužíváte stylingové produkty každý den, avšak chcete pomocí GHD Styleru dovést svůj vzhled k dokonalosti. Přípravek je vhodný i pro kombinování s ostatními stylingovými produkty s ochrannými účinky proti vysokým teplotám a lze jej použít pro všechny typy vlasů.

Návod k použití:
Před foukáním aplikujte do vlasů vysušených ručníkem až 6 stříknutí a pročesejte, případně naneste malé množství přípravku přímo na suché vlasy a před použitím GHD Styleru pročesejte.


GHD Style Straight & Smooth Spray
- lehký sprej pro vytváření hladšího, hebčího účesu, pro normální a jemné vlasy
Tento lehký stylingový produkt pomáhá vyhladit a narovnat normální a jemné vlasy a zároveň jim dodá dlouhodobě uhlazený vzhled, aniž by účes ztrácel objem. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Před foukáním aplikujte do vlasů vysušených ručníkem až 6 stříknutí a pročesejte, případně naneste malé množství přímo na suché vlasy a před použitím GHD Styleru pročesejte.


GHD Style Straight & Smooth Spray
- sprej pro vytváření hladšího, hebčího účesu, pro husté a nepoddajné vlasy
Přípravek obsahuje vyšší koncentraci aktivních přísad, které zlepšují poddajnost hustých a špatně upravitelných vlasů, předcházejí jejich krepatění a po dlouhou dobu zajistí hladký elegantní vzhled. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Před foukáním aplikujte do vlasů vysušených ručníkem až 6 stříknutí a pročesejte, případně naneste malé množství přímo na suché vlasy a před použitím GHD Styleru pročesejte.


GHD Style Straight & Tame Cream
- uhlazující ochranný krém
Přípravek pomůže snadno a rychle upravit a zkrotit kudrnaté a nepodajné vlasy a po dlouhou dobu zajistí jejich elegantní a hladký vzhled. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Před použitím fénu vetřete krém do vlasů vysušeným ručníkem. Podle délky vlasů stiskněte až čtyřikrát dávkovací pumpu, rozetřete krém v dlaních a prstech a poté rozetřete po celé délce vlasů. Nejlepších výsledků dosáhnete při vyfoukání dosucha za pomoci kartáče.


GHD Style Total Volume Foam
- objemová tužicí pěna
Pěnové tužidlo, které vlasům zajistí dlouhotrvající objem. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů, zanechá je bohatší na dotek i na pohled. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Než vlasy vyfoukáte do sucha, až čtyřikrát stiskněte aplikační pumpu a pěnu bez aerosolu naneste na ručníkem vysušené vlasy a pročešte hřebenem. Pro zajištění bohatší struktury a fixace naneste na suché vlasy a vyfoukejte do sucha.


GHD Style Root Lift Spray
- srej pro objem vlasů od kořínků
Během vysoušení dodá sprej objem a podporu tam, kde je nejvíc potřeba. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů, zanechá je bohatší na dotek i na pohled. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Ručníkem vysušené vlasy rozdělte na prameny, 1-2 dávky spreje naneste zespodu na každý pramen a poté pomocí kartáče vyfoukejte do sucha. Lze použít také pro úpravy úcesu za sucha.


GHD Style Curl Hold Spray
- lehký nelepivý sprej pro fixaci vln a kudrn
Přípravek vyvinutý pro naprostou podporu stylingu při vytváření vln pomocí GHD Styleru nebo jiného horkého nástroje. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Lehké složení tohoto spreje poskytne vlasům dlouhotrvající a nezatížené volné vlny nebo lokny. Obsahuje systém tepelné ochrany GHD Heat Protection System.

Návod k použití:
Používejte pouze na suché vlasy. Rozdělte vlasy na sekce, které chcete natočit. Přípravek 1-2x stříkněte po celé délce vlasů, pročešte a pak vytvořte vlnu pomocí GHD Styleru. Tímto způsobem pokračujte sekci po sekci.


GHD Style Smooth & Finish Serum
- sérum pro zářivě lesklé vlasy
Přípravek završí vlasový styling tím, že mu dodá hedvábný vzhled. Toto lehké sérum také eliminuje krepatění a dočasně vyhladí roztřepené konečky vlasů.

Návod k použití:
Sérum používejte na suchý a dokončený účes. Stiskněte aplikační pumpičku, rozmasírujte sérum v dlaních a prstech. Poté vtírejte přípravek do vlasů od prostředku po konečky, nenanášejte na oblast kořínků.


GHD Style Final Shine Spray
- lesk ve spreji
Přípravek propůjčí vlasům okamžitý lesk nezávisle na jejich typu. Lehký aerosol také pomáhá zvládnout vlasy nabité statickou elektřinou.

Návod k použití:
Sprej aplikujte na hotový účes nebo naneste přímo na hřeben před dokončením účesu.


GHD Style Final Shine Spray
- lak na vlasy s pevnou pružnou fixací
Přípravek zajistí jemnou a zároveň pevnou fixaci, aby si účes udržel svůj dokonalý vzhled. Je vhodný pro všechny typy vlasů a odolný proti vlhkosti. K dostání také v praktickém kapesním balení do kabelky.

Návod k použití:
Lak nastříkejte na hotový účes nebo naneste přímo na hřeben před dokončením účesu.

logo
logo