otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Péče z přírody

Každá žena se chce líbit – sobě i svému okolí. Vždyť, kdo by rád neslyšel komplimenty? Pokud ale máte pocit, že k vám příroda nebyla příliš shovívavá, můžete jí trochu dopomoct. Ostatně, zdravých zářivých vlasů a bezchybné pleti bez správné péče rozhodně nedosáhneme. Pravidelná návštěva kadeřnictví a kosmetiky je nutností. Svěřte se do rukou odborníků, kteří významně přispějí k vašemu krásnému a zdravému vzhledu. Uvidíte, jak prokouknete. Kadeřnice vám vytvoří účes na míru, kosmetička vyčistí vaši pleť s pomocí přístrojů i přírodní kosmetiky.

Právě přírodní kosmetika se v poslední době stává velkým hitem. Její produkty upřednostňuje stále více lidí - a není se co divit. Sortiment je stejně bohatý jako v případě „klasické“ kosmetiky, avšak na rozdíl od ní neobsahuje žádné parabeny, parafíny, alkohol, syntetická barviva, vůně či minerální oleje, a není tak plný nejrůznější chemie. Nabízí nejen komplexní pleťovou kosmetiku, jako jsou hydratační a výživné krémy, odličovače, pleťové vody, čisticí gely, intenzivní účinná séra, ale také ucelenou tělovou a vlasovou kosmetiku. Vybere si tak úplně každý, ať už bojuje s vráskami, problematickou, suchou, mastnou, citlivou pletí nebo ho trápí kruhy pod očima.

V nabídce je také dekorativní kosmetika, jako jsou řasenky, rtěnky, oční stíny, make-up nebo pudr. K dostání jsou i vzorky různých produktů přírodní kosmetiky, díky nimž si můžete konkrétní kosmetický přípravek nejdříve vyzkoušet a ověřit si tak, jestli vám bude vyhovovat. Pokud jste často mimo domov, pak jistě oceníte také cestovní sady přírodní kosmetiky, díky nimž budete mít všechno, bez čeho se žádný den neobejdete, pěkně pospolu v praktické cestovní kosmetické taštičce – čisticí mléko, tonikum i krém. Navíc vám ušetří spoustu místa a času při balení.

Nezapomínejte ani na péči o vlasy, které jsou bezpochyby jednou z nejdůležitějších ozdob každé ženy. To je také důvod, proč jejich vzhledu věnovat dostatečnou pozornost. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost léty ověřenému účesu nebo ráda experimentujete a měníte svůj vzhled jako chameleon. To, co vám bude slušet nejvíce, jsou totiž zdravé a zářivě krásné vlasy!

logo
logo