kadeřnictví je otevřeno po-pá 8:00-20:00 so na objednávku


SUBTIL GREEN – barva, která chrání

Chraňte svoje vlasy pečující barvou, která je z 92% tvořena přírodními složkami, což minimalizuje nebezpečí vzniku alergické reakce. Kadeřnictví WINCI, jako jediný salon v Brně, vám poskytne barvení barvami SUBTIL GREEN, které dováží exkluzivně přímo od francouzského výrobce, firmy Ducastel.

Barva SUBTIL GREEN má unikátní složení bez použití PPD, parabenu, amoniaku, parafinového oleje a rezorcinu. Je ideálně vyvážená a obsahuje složky chránící pokožku hlavy. Profesionální složení umožňuje dosáhnout stálé syté barvy, zaručuje stoprocentní krycí schopnost na šediny a maximální trvanlivost. Paleta 36 jedinečných vzájemně míchatelných odstínů a čtyř korekčních barev umožňuje míchat libovolné množství nových barevných odstínů. Barva SUBTIL GREEN obsahuje např. olej ze slunečnicových semen či olej z kukuřičných zrn, a na rozdíl od klasických barev má příjemnou ovocno-květinovou vůni.

Máte-li zájem o maximální ochranu vlasů a barvení pečujícími barvami SUBTIL GREEN, zavolejte na naši recepci na tel.: 774 592 263 a objednejte se do salonu WINCI.

logo
logo