otevřeno po-pá na objednávku


Aktivujte svoje řasy!

Výrazné, dlouhé a husté řasy patří k obecně uznávaným atributům ženské a dívčí krásy, v mnoha případech si je však ženy zbytečně řadí do kategorie nesplnitelných snů, popřípadě jejich zkrášlení řeší umělým prodloužením a zahuštěním. Nové přípravky Synouvelle Cosmetics Vám však nabízejí řešení, jak z vlastních řas vytěžit jejich biologické i estetické maximum.

Naše kadeřnice Petra pro Vás "na vlastní řasy" vyzkoušela účinky séra Synouvelle. Výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích:

EYELASH ACTIVE SERUM EXTRA CARE s Aloe vera je určeno pro aktivní růst Vašich řas. Toto extra pečující sérum je velmi šetrné, protože obsahuje Aloe vera. Přípravek je vhodný na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas. Balení vystačí na 4 - 6 měsíců používání.
Sérum stojí 1.990,-Kč


LASH & BROW ACTIVATING SERUM je určeno pro aktivaci růstu Vašich řas a obočí. Toto vysoce výkonné sérum je vhodné na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi. Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání.
Sérum stojí 2.490,-Kč


LASH & BROW ACTIVATING SERUM 2.0 SENSITIVE je určeno pro aktivní růst Vašich řas a obočí. Přípravek má extra šetrné složení bez prostaglandinu a je vhodný na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi. Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání.
Sérum stojí 2.490,-Kč

Použití:

  • Séra se nanášejí 1x denně, ideálně večer, po odlíčení očí na kořínky řas, podobně jako oční linku.
  • Přípravek se nanáší úsporně – opravdu stačí velmi malé množství (štěteček otřete o hranu).
  • Pro aktivaci růstu řas se nanáší po dobu 8 týdnů, poté stačí nanášet 2 - 3x týdně pro udržení délky a hustoty.
  • Důležitá pro růst řas je pravidelná každodenní aplikace.
  • Již po 2 - 4 týdnech jsou viditelné první účinky, růstového maxima je dosaženo po 8 - 10 týdnech.

Produkty Synouvelle Cosmetics využívají výhradně prověřené a spolehlivé aktivní složky, které jsou dermatologicky testované, hypoalergenní a vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

Všechna séra můžete na našem e-shopu AMBRASHOP.cz.

logo
logo