otevřeno po-pá na objednávku


Ultrazvukové čištění Ultrasonic cleanser

Ve WINCI Vám vyčistíme pleť moderní kosmetickou metodou, která využívá princip ultrazvukové terapie a peelingu pro hloubkové čištění pleti - přístroj Ultrasonic cleanser UD-041. Pleť je po ošetření přístrojem jasná, zdravá, pružná a chráněná před stárnutím.

Přístroj pracuje na bázi velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované rychlostí 25.000 pulzů za sekundu. Díky působení ultrazvukových vln dokáže přístroj do hloubky čistit póry, masírovat pleť, stimulovat kožní buňky k produkci kolagenu a působí také jako prevence proti vzniku akné.

U všech typů pleti se osvědčuje při zapracování účinných látek - kosmetických sér či ampulí.

Při používání Ultrasonic Cleanseru se zároveň aktivuje metabolismus a lymfa, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody - pleť potom není vysušená, ale zvlhčená a jemná. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (princip peelingu) a zajišťování správné regenerace pokožky.

Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti, která je poté čistější a působí zdravějším a zářivějším dojmem.

Cena ultrazvukového čištění je 150,-Kč a ošetření se kombinuje s kterýmkoliv kosmetickým ošetřením v salonu WINCI. Ultrazvukové čištění pleti neprovádíme samostatně, vždy je součástí některého z našich kosmetických ošetření.

Kontraindikace: těhotenství, poraněná kůže, nemoci srdce, vysoký tlak, kovové implantáty v ošetřované oblasti /i piercing/, poruchy imunity, zvýšená činnost štítné žlázy, horečka, celková vyčerpanost.

logo
logo