otevřeno po-pá na objednávku


Pomoc proti padání vlasů REDKEN Cerafill

Padání vlasů představuje problém, se kterým se v průběhu života musí potýkat většina mužů a žen. Uvádí se, že ztráta vlasů trápí až polovinu populace. Řídnutí a vypadávání vlasů (zejména trvalá ztráta vlasů) je ve většině případů přímo spojeno s genetickými předpoklady. Nicméně existuje řada dalších faktorů, jako je dieta, stres, menopauza a nemoc, které mohou rovněž vést k nadměrnému vypadávání vlasů. Ztráta vlasů přitom není důsledkem toho, že by s vlasy nebylo něco v pořádku, ale souvisí s poruchou růstového cyklu vlasu.

Cerafill působí proti řídnutí a padání vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Pod hlavičkou Redken Science je Cerafill první profesionální řešení, které přináší jak okamžité, tak dlouhodobé výsledky. Produkty řady Cerafill jsou vhodné i pro barvené a chemicky ošetřené vlasy.

Účinné látky Ceramid, SP-94, Filloxane a Stemoxydine 5% obsažené v Cerafill bojují proti padání vlasů a povzbuzují růstovou aktivitu u kořínků. Představují mocnou kombinaci, která zasahuje proti hlavním příčinám řídnutí a padání vlasů. Komplexní systém řady Cerafill přináší okamžitě hustější, plnější a silnější vlasy od kořínků ke konečkům.

Služba REDKEN Cerafill zahrnuje: 1. Diagnostiku pro řídnoucí vlasy 2. Mytí vlasů 3. Masáž 4. Aplikaci kúry 5. Foukanou, styling

Přípravky REDKEN Cerafill pro domácí péči můžete zakoupit v našem e-shopu.

logo
logo