otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Studio WINCI Brno


OUR FUTURE TATTOO - tetování s důrazem na kvalitu a originalitu
- od března 2019 došlo v prostoru WINCI na Malinovského nám. 5 ke změně hlavní činnosti na tetovací studio. Více informací získáte na tel.: 775 155 105PERMANENTNÍ MAKE UP LONG-TIME-LINER
- skvělé řešení pro Váš každodenní dokonalý vzhled – mikropigmentace - šetrný permanentní make up, až 2 roky bez líčení rtů, obočí a očních linek
PRODLUŽTE SVOJE ŘASY
- přípravky Synouvelle nabízejí řešení, jak z vlastních řas vytěžit jejich biologické i estetické maximum

KADEŘNICTVÍ
- profesionální vlasová kosmetika REDKEN je velmi žádanou exkluzivní značkou po celém světě - více na www.redken.cz
- tel.: 721 998 977PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
- vlasy si můžete prodloužit přírodními, tzv. panenskými vlasy (nikdy nebarvené) v přírodních barvách, dále také bělenými a barvenými
- každý cop je originál, vždy je zachována přirozená struktura a směr růstu vlasů


ZDRAVÉ VLASY
- účinné metody ozdravení a narovnání vlasů, oprava jejich vnitřní struktury a vytvoření ochranné vrstvy proti dalšímu poškození
pH BONDER – ochrana vlasů při barvení a zesvětlování
- REDKEN pH BONDER posunuje hranice barvení a zesvětlování dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů. Více se dozvíte ZDE.
MAGAZÍN KRÁSY KLEOPATRA
- rady a tipy z oblasti péče o vlasy a pleť
- hodnocení kosmetických přípravků

AROMATERAPIE A PRODEJ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ
- esenciální oleje mají své místo v péči o zdraví a krásu od nepaměti, zmínky o nich najdeme v hieroglyfech na zdech egyptských chrámů, v čínských a indických lékařských knihách, psali o nich Aztékové, jsou zmíněny i v Bibli
- v dnešní době hledáme způsoby, jak se navrátit zpět k maximální přirozenosti. Esenciální oleje jsou proto jednoznačně dobrou volbou. Mohou proměnit vás samotné i váš pohled na péči o sebe, své blízké i o svou domácnost
- chceme-li získat maximální účinek z esenciálních olejů, je třeba důsledně se zajímat o jejich kvalitu. Uměle vyrobené oleje jsou z terapeutického hlediska bezcenné a mohou dokonce i škodit, přestože jejich vůně může někomu připadat příjemná. Mnoho čistých esenciálních olejů obsahuje složité molekuly a isomery, které nelze v laboratoři vyrobit.
- esenciální oleje BEWIT s garancí kvality můžete pohodlně zakoupit ve speciálním e-shopu! Chcete-li se registrovat, můžete ZDE.

Nakupujte za výhodné ceny na našem e-shopu AMBRASHOP.cz.


NÁŠ TIP - DÁRKOVÉ BALÍČKY REDKEN
Nadělte si dárek přímo ze srdce New Yorku. Perfektní vlasovou péči v podobě šamponu, kondicionéru a pečující masky či stylingového spreje dle vlastního výběru. Stačí jen zvolit si tu správnou řadu.

Luxusní dárkový balíček REDKEN nabízíme v těchto variantách:

- All Soft pro suché a oslabené vlasy
- Extreme pro posílení poškozených vlasů
- Color Extend Blondage pro ochranu a posílení blond vlasů
- Color Extend Brownlights pro objem a lesk hnědých vlasů
- Color Extend Magnetics pro vitalitu a lesk barvených vlasů

Dárkové balíčky REDKEN můžete objednávat v našem e-shopu.

NÁŠ TIP – SUBTIL Color Lab Régénération Absolue Ultimate Repair Shampoo
- regenerační šampon pro poškozené a křehké vlasy
Tento šampon pro poškozené a křehké vlasy se systémem proti vybledávání barvy (Protesilk + UV filtr) hloubkově vyživuje a pomáhá obnovit poškozenou strukturu vlasového vlákna. Výsledkem je obnovené a posílené vlasové vlákno, riziko nového poškození a zlomení se minimalizuje. Šampon neobsahuje sulfáty a je vyroben ve Francii.

Hlavní složky tvoří kokosový glukosid, extrakt ze slunečnicových semen a hydrolyzované hedvábí. Šampon se nanáší klasicky na vlhké vlasy, masíruje se do vzniku pěny a poté se vypláchne.

Výrobek můžete zakoupit v našem e-shopu.

NÁŠ TIP – SUBTIL Color Lab Régénération Absolue Ultimate Repair Concentrate
- regenerační fluid s ochranou barvy pro poškozené a křehké vlasy
Jedná se o úplnou péči, která restrukturalizuje, konsoliduje a hluboce vyživuje zcitlivělé vlasy po celé jejich délce až ke konečkům a zároveň chrání barvu. Výsledkem jsou hladké, hedvábné a velmi lesklé vlasy. Přípravek je vyroben ve Francii.

Hlavní složky tvoří hydrolyzované hedvábí a extrakt ze slunečnicových semen. Pro optimální regeneraci se fluid aplikuje do vlhkých vlasů. Pro navrácení nebo zvýšení lesku se nanáší malé množství přípravku do suchých vlasů. Nevyplachuje se.

Výrobek můžete zakoupit v našem e-shopu.

NÁŠ TIP – SUBTIL Color Lab Brilliance
- řada pro zářivý lesk barvených i přírodních matných vlasů bez lesku
Obsahuje: Color Lab Brilliance Shampoo 300 ml, Color Lab Brilliance Mask 200 ml a elixír pro zářivý lesk vlasů Color Lab Brilliance Express Enhancer 200 ml.

SUBTIL Color Lab Brilliance Shampoo je šampon pro zářivý lesk vlasů, se systémem proti blednutí a vymývání barvy vlasů (PROTESILK + UV FILTRY). Přípravek je určený jak pro barvené, tak přírodní matné vlasy bez lesku. Aplikací získáte zářivě třpytivé krásné vlasy a současně také ochranu jejich barvy. Obsahuje ideální hydratační složky, které pokrývají vlasové vlákno zrcadlovým leskem. Vlasy jsou viditelně zářivé, měkké na dotek, hladké a velmi lesklé. Bez obsahu síranů a parabenů.

SUBTIL Color Lab Brilliance Mask je maska pro zářivý lesk vlasů se složením, zabraňujícím vymývání barvy vlasů (Protesilk + UV filtr). S texturou hydra-gelu a obsahem pigmentů odrážejících světlo uzavírá a vyhlazuje povrch vlasových vláken tak, aby fixovala pigmenty ve vnitřní struktuře vlasů. Pro barvené, přírodní a matné vlasy. Výsledek: Krása vlasů je zvýrazněna, jejich pružnost obnovena, chráněná barva má výrazný jas.

SUBTIL Color Lab Brilliance Express Enhancer je dvoufázový elixír pro zářivý lesk vlasů, vhodný pro barvené, přírodní i matné vlasy. Obsahuje malinový ocet, hydrolyzované hedvábí a unikátní systém zabraňujícím vyblednutí a vymývání barvy (Protesilk + UV filtry). Přípravek s obsahem hydratačních i ochranných složek s kyselým pH vyhlazuje vlasovou kutikulu pro dosažení zrcadlového lesku s násobnými reflexemi. Okamžitě se vstřebává. Vlasy se snadno upravují, jsou zářivé a krásné na pohled.

Výrobky z řady SUBTIL Color Lab Brilliance můžete zakoupit v našem e-shopu.

NÁŠ TIP – SUBTIL Design Finish Fix Up Strong
- silně tužicí EKO lak ve spreji
Lak má stupeň tužení 3/5. Jeho pevnost udrží tvar i těch nejodvážnějších účesů při zachování přirozeného vzhledu při silném zpevnění a kontrole objemu. Přípravek má přesný rozstřik. Nelepivé působení. Nezanechává rezidua. Profesionální složení. Ideální pro krátké i dlouhé vlasy. Vyrobeno ve Francii.

Sprej se nastříká na suché nebo vlhké vlasy, v závislosti na požadovaném efektu, ze vzdálenosti přibližně 35 cm.

Výrobek můžete zakoupit v našem e-shopu.

NÁŠ TIP – RAINBOW BRUSH
- rozčesávací kartáč na vlasy
Vyzkoušejte rozčesávací kartáč na vlasy s barevnými antistatickými štětinami a ergonomickou protiskluzovou rukojetí. Tento inovativní kartáč má štětiny se zakulacenými špičkami, které poskytují maximální komfort při používání - rozčesávají vlasy bez jejich poškození a zároveň masírují pokožku hlavy. Speciální směs a pogumovaný materiál štětin garantují antistatickou funkci.

Je možné si vybrat z několika velikostí a mnoha barev kartáčů. Každý kartáč je na zadní straně vybaven praktickým zrcátkem.

Kartáče můžete zakoupit v našem e-shopu.

Logo dm active beautySalon WINCI podporuje BENEDIKTUS - komunitu s lidmi s mentálním postižením, nákupem jejich výrobků.

KADEŘNICTVÍ BRNO
KOSMETIKA BRNO

logo
logo