otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


ZDRAVÉ VLASY

Své vlasy musíme hýčkat. Vlas nám za měsíc poporoste asi o 1 cm a pokud o něj správně pečujeme, vydrží nám v růstové fázi 4 – 6 let, než opustí naši hlavu a uvolní místo novému. Jsou-li Vaše vlasy dlouhé 30 – 40 cm, mají tedy již cosi za sebou - toho barvení, melírování, žehlení a kulmování … A co jste za tuto dobu udělali pro jejich zdraví?

Ano, není úplně jednoduché vybrat si opravdu účinné přípravky z nepřeberného množství značek a výrobků. Ale existují pečující kúry a procedury, které se mohou stát součástí Vaší návštěvy kadeřnictví, kde za Vás odvedeme veškerou práci – výběr vhodného typu kúry i její provedení. Svěříte-li péči o zdraví Vašich vlasů do odborných rukou, poznáte zlepšení kondice svých vlasů okamžitě!

O zdraví vlasů lze pečovat výjimečnými kúrami REDKEN Chemistry a je-li Vaším cílem nejen ozdravení vlasů, ale také jejich dočasné narovnání na cca 3 – 4 měsíce, doporučujeme Vám speciální kúru na bázi přírodního keratinu.


OLAPLEX
- lék pro Vaše narušené vlasy
- posunuje hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů

REDKEN CHEMISTRY SYSTEM
- Lesk, energie, život, zdraví, snadná úprava... Každá žena touží po krásných vlasech.


BRAZILSKÝ Natura Keratin – Lissa'Ô
- Nové keratinové ošetření na přírodní bázi, bez obsahu formaldehydu, vhodné pro všechny typy vlasů i pro děti, těhotné ženy a kojící matky.

BRAZILIAN KERATIN
- Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovné vlasy již pro Vás nemusí být pouze snem. Už nikdy pracné žehlení a narovnávání vlasů!
logo
logo