otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Mikropigmentace Long-Time-Liner

Long-Time-Liner Conture Make-up

Permanentní make-up obočí, očních linek a rtů Vás zbaví nutnosti každodenního líčení. V Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI Vám nabízíme skvělé řešení: mikropigmentaci - více informací...

Nakupujte za výhodné ceny na našem e-shopu AMBRASHOP.cz.


Využití permanentního make-upu

Rty - vždy nádherné

Permanentní make-up rtů klientce zaručí vždy perfektně upravené, smyslné a plné rty. Spočívá ve vytvoření kontury rtů a následném vystínování rtů podél kontury, korekci vad v symetrii a výšce rtů.

Na rtech se nedělají pouhé kontury jako u klasického permanentního make-upu, ale jde o jemné vystínování celé plochy s pozvolným přechodem od výraznějších okrajů. Cílem celého zákroku je dosažení ideálního tvaru, plnosti, výraznější barvy a přirozeného vzhledu.


Obočí - dokonalost v detailu


I v tomto případě zaručí klientce metoda permanentního make-upu Long-Time-Liner vždy upravené obočí bez jediné chybičky. Celý zákrok spočívá ve ztmavení, zvýraznění, korekci vad v symetrii a délce obočí.

Jedinečný způsob nanášení pigmentu – takzvané vláskování - se praktikuje u nanášení barviva na obočí. Takto lze korigovat vady v symetrii i délce obočí a zvýraznit jeho barvu. Vláskování zajistí přirozený vzhled obočí i při pohledu z bezprostřední blízkosti.

U této metody se obočí nevyholuje, pigment se aplikuje mezi vlastní obočí zákaznice, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější.


Oční linky - exkluzivní provedení


Metoda Long-Time-Liner nezapomněla ani na ženy, které potřebují zvýraznit a podtrhnout to, co je na ženách nejkrásnější – oči. Permanentním make-upem oční linky se docílí optické zhuštění řas, vytvoření oční linky, optické vyrovnání velikosti a vzhledu obou očí.

Takto vytvořené oční linky zvýrazní oči, řasy vypadají opticky hustší a je možné i vyrovnat některé nesrovnalosti v oční partii. Oční linky působí jemně, přirozeně a při zavřených očích nejsou vidět.
Doporučení: Pokud máte prodloužené řasy, před aplikací očních linek si je nechte sundat.

Speciální zákroky

Long-Time-Liner umožňuje i speciální zákroky související zejména s korekcí vzhledu po nevydařeném běžném permanentním make-upu a také s nápravou vzhledu tváře po vnějších nehodách.

Long-Time-Liner versus klasický permanentní make-up

Metoda Long-Time-Liner je méně bolestivá než klasický permanentní make-up, provádí se při znecitlivění a výsledek působí velmi přirozeným dojmem. Také postup provádění Long-Time-Lineru se výrazně liší od postupu u klasického permanentního make-upu - více informací...

CENÍK - více informací


Bližší informace Vám poskytneme na telefonním čísle: 774 592 263.

Mikropigmentaci v našem Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI provádí certifikovaná kosmetička, speciálně zaškolená na metodu Long-Time-Liner.

Provozovatel:
Vladimír Kopčák, Družstevní 254, 667 01 Vojkovice IČ:456 111 22 DIČ:CZ5701271389 Zapsán u Městského úřadu Židlochovice, odbor obecní živnostenský úřad pod č.j. ŽÚ0364/00Ž, ev.č.370306-65369-00, pod č.j. ŽÚ0585/06Ž, ev.č. 370306-68862, pod č.j. ŽÚ0584/06Ž, ev.č. 370306-68861

logo
logo