otevřeno po-pá na objednávku
nahodny  nahodny  nahodny


Omládněte s THALGO Exception Marine

Kosmetika THALGO Exception Marine je určena především ženám od 50 let, kdy je ztráta pevnosti a hustoty pleti již viditelná. V tomto věku pleť povadá, přibývá objem pod bradou, díky horší mikrocirkulaci pleť šedne, objevují se tmavé skvrny, pleť je sušší, ztenčuje se a jsou na ní více viditelné zarudnutí a skvrny. Důvodem je zpomalování metabolismu mitochondrií ve fibroblastech, čímž se zhoršuje jejich smršťovací funkce a tvorba kvalitní podpůrné tkáně.

Řada Exception Marine je inovací řady Exception Ultimate, která k osvědčeným Přírodním hormonům z řas® přidává další složky pro zvýšení účinků. Tvoří tak patentovaný komplex Marine Replenishment Complex®, který v sobě zahrnuje:

- patent THALGO z roku 2013: Přírodní hormony z řas®, které zvyšují buněčné okysličení a energii jako základ pro mobilitu a smršťování fibroblastů
- fíkovník egyptský, který zvyšuje smršťovací sílu fibroblastů
- přírodní buňky z protěže alpské, které chrání buněčné DNA před oxidací tak, že zvyšují energii mitochondrií, tedy i buněčnou energii. Zlepšují antioxidační ochranu fibroblastů, zvyšují jejich smršťovací vlastnosti a také tvorbu podpůrných tkání.
Extrakty jsou 100% čisté.

Řada THALGO Exception Marine obsahuje tyto produkty:

THALGO Exception Marine Redensifying Cream je krém, který zvyšuje pevnost a hustotu povadající pleti. Obnovuje kontury obličeje, zlepšuje strukturu a sjednocuje vzhled pleti. Tento jemný krém je určen pro normální až suchou pleť. Krémová textura obsahuje lipidové aminokyseliny, se kterými je pleť sametově hladká. Krém krásně voní po bílých květech na bázi santalového dřeva. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex® pro zpevnění a hustotu, obsahuje i extrakt z lékořice, který sjednocuje pleť. (Na suchou až velmi suchou pleť použijte krém Redensifying Rich).

THALGO Exception Marine Redensifying Rich Cream je bohatý krém, který zvyšuje pevnost a hustotu povadající pleti. Obnovuje kontury obličeje, zlepšuje strukturu a sjednocuje vzhled pleti. Tento jemný krém je určen pro normální až suchou pleť. Krémová textura obsahuje lipidové aminokyseliny, se kterými je pleť sametově hladká. Krém krásně voní po bílých květech na bázi santalového dřeva. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex® pro zpevnění a hustotu, obsahuje i extrakt z lékořice, který sjednocuje pleť. (Na normální až suchou pleť použijte jemný krém Redensifying).

THALGO Exception Marine Redensifying Serum je intenzivní sérum, které zvyšuje pevnost a hustotu povadající pleti. Zvýrazňuje kontury obličeje a obnovuje zářivost pleti. Toto intenzivní, výživné sérum má bohatou fluidní texturu a zvyšuje vstřebávání aktivních látek do pleti. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex® pro zpevnění a hustotu, obsahuje i trio pro rozzáření pleti: řebříček obecný (aktivace buněčné obnovy), řasa chondrus crispus (proti glykaci, na zlepšení mikrocirkulace) a lékořici (sjednocení pleti).

THALGO Exception Marine Eyelid Lifting Cream je krém na oční kontury, který zvyšuje pevnost a hustotu povadající pleti. Má okamžitý a dlouhotrvající efekt. Napravuje vrásky, tmavé kruhy a otoky kolem očí. Má příjemnou, krémovou texturu. Kromě patentovaného komplexu Marine Replenishment Complex® pro zpevnění a hustotu obsahuje extrakt z ovsa, vysoce koncentrovaný na cukr, který má okamžitý zpevňující efekt. Dále směs koňského kaštanu a komonice, které redukují tmavé kruhy a otoky.

Všechny výrobky z řady THALGO Exception Marine můžete zakoupit v našem e-shopu.
logo
logo